ZAREZERWUJ STOISKO

Zapraszamy wszystko ciuchomaniaków i fanów mody alternatywnej, jak również tych co chcą się pozbyć, nabyć, wymienić, sprzedać, kupić. To tu będziesz miał jedyną niepowtarzalną okazję zmienić styl lub powiększyć swoją szafę o niezwykłe i oryginalne stroje biżuterię.

hale_namiotowe_1Do 2015 roku rezerwacja stoisk odbywała się po przez grupę na facebooku, oraz dotyczyła konkretnych przestrzeni wystawowych. Od 2016 zmieniliśmy zasady rezerwacji na bardziej komfortowe dla wystawców. Przestrzeń stoiska jest wykupywana na metry kwadratowe (przy czym minimalny wymiar stoiska to 1x2m. Sprzedaż odbywa się w segmentach po 1x2m).

Przestrzeń wystawców jest zarezerwowana w halach namiotowych, gdzie jest bardzo dobre oświetlenie, przebieralnie, prąd (przedłużacze) oraz w przypadku zimnych okresów roku – ogrzewanie. Większość atrakcji oraz gastronomia jest dostępna w  lokalu.

Aby otrzymać dostęp do strony rezerwacyjnej i cennika należy napisać do nas email na kontakt@darkmarket.eu o tytule „rezerwacja stoiska” z prośbą o hasło do strony rezerwacji. Email musi być wysłany z oficjalnego emaila sklepu/wystawcy handmade, którym posługuje się przy swojej działalności.

 

hale_namiotowe_2ZASADY:

1. Standardowe stoisko jest to tylko przestrzeń rezerwacyjna. Wszelkie stoły, krzesła i inne dodatkowe akcesoria wystawiennicze można odpłatnie domówić podczas rezerwacji według własnych potrzeb.

2. Opłata jest jednorazowa i nie podlega zwrotowi.

3. Podczas rozstawiania artykułów są one sprawdzane przez jednego z organizatorów, dlatego też prosimy o obiektywne spojrzenie na swoje wystawione przedmioty. Wystawcy mają obowiązek wystawiania rzeczy nowych, nie używanych:

4. Stoiska handmade mogą mieć maksymalnie 2 osoby na stoisku, sklepy maksymalnie 4 osoby obsługujące stoisko.

5. Akredytacja wystawcy uprawnia do poruszania się po całym obiekcie (poza pomieszczeniami roboczymi lokalu), również do strefy POKAZOWEJ.

VOODOOCLUB_WNETRZA_LOKAL_56. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, rezerwacje są przyjmowane do wyczerpania miejsc.

7. Osoby tylko kupujące – są zobowiązane jedynie opłatą za bilet wejściowy.

8. Na całej przestrzeni sali giełdowej wystawcy mogą się wymieniać, sprzedawać, kupować produkty innych wystawców.

9. W przypadku jakichkolwiek problemów należy zgłaszać je do swojego opiekuna podczas targów.

10. Organizatorzy targów nie ponoszą odpowiedzialności za potencjalne kradzieże czy uszkodzenia towarów przez kupujących. Wystawca ma obowiązek we własnym zakresie pilnować i obsługiwać swoje stoisko.

 

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszamy do działu KONTAKT i skorzystania z formularza kontaktowego.