SKLEPY ALTERNATYWNE W POLSCE

Lista alternatywnych sklepów głównie internetowych z odzieżą, bielizną, butami, biżuterią, gadżetami, akcesoriami i dodatkami w klimatach alternatywnych typu: tattoo, goth, rock, metal, punk, fantasy, manga i anime, geek, nerd. Masa produktów, których nie znajdziesz w zwykłych sklepach. Marki polskie i zagraniczne. Prowadzisz sklep z alternatywna modą? Napisz do nas kontakt@darkmarket.eu tytuł „sklep alternatywny” – dopiszemy Cię do listy i bedziemy Cie informować o bieżących targach Dark Market.

Bootky – buty – www.bootky.pl

Ebola – akcesoria i dodatki – www.www.ebola.pl

Luka Bandita – odzież, buty akcesoria i dodatki – www.lukabandita.com

Lady PinUP – odzież – www.ladypinup.pl

AlterCore – buty – www.altercore.pl

Bunkier – odzież, akcesoria i dodatki – www.bunkier.com

IRock – odzież dziecięca, odzież – www.irock.pl

Rock Metal Shop – odzież, akcesoria i dodatki, bielizna, biżuteria – www.rockmetalshop.pl

SinFashion – odzież, akcesoria i dodatki, bielizna, kosmetyki, tonery, biżuteria  – www.sinfashion.pl

BritStyle – odzież, akcesoria i dodatki – www.britstyle.pl

Thend- odzież, biżuteria – www.thend.pl 

Afro Styl – akceosira i dodatki, włosy, dredlocki, biżuteria – www.afrostyl.com

Creepers – buty – www.creepers.pl

Dark cameo – odzież, dodatki – www.darkcameo.pl

Glovestar – odzież, dodatki, biżuteria – www.glovestar.pl

Gothic dream – odzież, dodatki, buty – www.gothicdream.eu

Greta vintage store – bielizna – www.gretastore.pl

Klimatyczne – odzież, akcesoria i dodatki, bielizna, biżuteria – www.klimatyczne.pl

Luna market – wystrój wnętrz, karty, biżuteria – www.lunamarket.pl

MargothvonG – bielizna, dodatki – www.margothvong.pl

Metalhead – odzież, dodatki, bielizna, buty, gadżety, biżuteria – www.metalhead.pl

Papercats – gorsety, odzież, dodatki – www.papercats.pl

Restyle – odzież, gorsety, dodatki, kosmetyki, biżuteria – www.restyle.pl

Sklep Burleska – gorsety, odzież, wachlarze, buty – www.sklepburleska.pl

Takt Rybnik – odzież, dodatki, bielizna, gadżety – www.takt-rybnik.pl

Visual Kei – odzież, dodatki – http://www.v-kei.pl

RockZone – odzież, dodatki, bielizna, biżuteria – www.rockzone.pl

Drobiny Czasu – zegarki, akcesoria i dodatki, biżuteria – www.drobinyczasu.pl

Absynt – gorsety, odzież na zamówienie, buty – www.facebook.com/Sklep-Absynt

GotWear – odzież na zamówienie – www.gotwear.pl

Mad Artisans – akcesoria i dodatki , biżuteria, steampunk – www.mad-artisans.pl

Visual loli – odzież, dodatki, biżuteria – www.visual-loli.pl

Rebel Madness – gorsety, odzież, dodatki – www.rebelmadness.pl

Yatta – książki, wystrój wnętrz, akcesoria i dodatki odzież, obuwie, manga i anime – www.yatta.pl

KaRoKa – odzież, t-shirty – www.karoka.pl

Smocze Skarby – akcesoria dom – www.fantastyczny-sklep.pl

Magic Make Up – kosmetyki – www.fantastyczny-sklep.pl/pl/c/Make-Up-Magic/13

Kakazu – manga i anime – www.facebook.com/sklepkakuzu

EMP – odzież, t-shity, akcesoria i dodatki, biżuteria – www.emp-shop.pl

Creepycorn – odzież, buty, akcecoria i dodatki, biżuteria – www.creepycorn.pl

Rock Files – odzież, t-shirty, akcespria i dodatki, biżuteria – www.rock-files.com

Epikbox – akcesoria do książek, domu – www.epikbox.pl/sklep

Pinkponk.me- odzież, akcesoria – www.pinkponk.me

Superheroes – odzież, akcesoria i dodatki – www.superheroes.com.pl

Stworki i Potworki – gadżety, akcesoria – www.stworkipotworki.pl

Punk Klimaty – odzież, akcesoria i dodatki, biżuteria, gadżety, ksiażki – www.punkklimaty.pl

Black Metal Shop – akcesoria i dodatki – www.blackmetalshop.pl

Arif – piercing, biżuteria, akcesoria i dodatki – www.arif.pl

Rocklongluck – odzież, t-shirty, akcesoria i dodatki – www.rocklongluck.pl

Metal Route – odzież, akcesoria i dodatki – www.metalroute.pl

Maginarium – odzież, dodatki i akcesoria – www.maginarium.pl

Igralion – akcesoria i dodatki – www.igralion.pl

CosCon – akcesoria cosplay – www.coscon.pl

Inuki – akcesoria i dodatki manga i anime – www.inuki.pl

Komiksolandia – odzież, akcesoria i dodatki – www.komikslandia.pl

4geek – t-shirty – www.4geek.pl

Bad Pixel – akcesoria i dodatki – www.bad-pixel.pl

Mr. GUGU & Miss GO – odzież, dodatki – www.mrgugu.com

Faun Forge – akcepsria i dodatki fantasy – www.faun-forge.pl

Grumpy Geeks – odzież, t-shirty – www.grumpygeeks.eu

Kreatorium.com – odzież, akcesoria i dodatki, t-shirty – www.kreatorium.com

KROPA – odzież, akcesoria i dodatki – www.kropa.iai-shop.com

Wanaheim – biżuteria celtycka – wwww.wanaheim.pl

Zubiro.com – biżuteria- www.zubiro.com

 


SKLEPY ZAMKNIĘTE:

Candy store – odzież, dodatki, kosmetyki – www.candystore.pl

Evil Dolls – odzież, dodatki ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE – www.evildolls.pl

After dark shop – odzież, dodatki ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE – www.afterdarkshop.pl

Made by Hands – biżuteria, ubrania, dodatki – www.madebyhands.com.pl

New rock store – buty – www.newrockstore.pl

Sklep gothic – odzież dodatki – www.sklepgothic.pl

Darkness Metal Shop – www.darknessmetashop.pl

Kinky Kitty – odzież, dodatki – www.kinkykitty.pl

Lady Carotta – odzież, dodatki – www.ladycarotta.pl

Rock art shop – odzież, dodatki – www.rockartshop.pl

Raven Market – www.ravenmarket.pl

Under Dark – www.under-dark.pl

Wymiar alternatywny – dodatki – biżuteria – www.wymiaralternatywny.pl

Gothic doll shop – odzież, dodatki – www.gothicdollshop.com